Daewoo Sales на щорічному ярмарку у Великих Сорочинцях

У розпалі Сорочинський ярмарок! Daewoo Sales — фірмовий інтернет-магазин офіційного дистриб’ютора Daewoo в Україні — запалює у самому епіцентрі розваг.

Біля нашого намету вже кілька днів розважається ярмарковий народ, не стихають жарти та запальний сміх учасників свята, не закінчуються цікаві конкурси і подарунки. Жваві та веселі ведучі — відомі гоголівські персонажі — не дають сумувати гостям, запрошуючи їх узяти участь у потішних змаганнях, жартувати, сміятися та робити чудові знімки. Переможці конкурсів отримують відмінні призи від Daewoo: знижки на техніку, двотактну оливу (нова розробка виробника), а також книжки про Сорочинський ярмарок і екземпляри оновлених Правил дорожнього руху. А ще на ярмарку було телебачення — і представники нашої компанії потрапили в об’єктиви телекамер ITP Полтава.

Та що розповідати? Як то кажуть, краще один раз побачити!..

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →