Daewoo Sales на щорічному ярмарку у Великих Сорочинцях

У розпалі Сорочинський ярмарок! Daewoo Sales — фірмовий інтернет-магазин офіційного дистриб’ютора Daewoo в Україні — запалює у самому епіцентрі розваг.

Біля нашого намету вже кілька днів розважається ярмарковий народ, не стихають жарти та запальний сміх учасників свята, не закінчуються цікаві конкурси і подарунки. Жваві та веселі ведучі — відомі гоголівські персонажі — не дають сумувати гостям, запрошуючи їх узяти участь у потішних змаганнях, жартувати, сміятися та робити чудові знімки. Переможці конкурсів отримують відмінні призи від Daewoo: знижки на техніку, двотактну оливу (нова розробка виробника), а також книжки про Сорочинський ярмарок і екземпляри оновлених Правил дорожнього руху. А ще на ярмарку було телебачення — і представники нашої компанії потрапили в об’єктиви телекамер ITP Полтава.

Та що розповідати? Як то кажуть, краще один раз побачити!..

Повернутися назад
Інші новини

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →

Літні радощі не закінчуються! В Daewoo Power нове надходження техніки. В Україну вже приїхали дизельні електрогенератори DDAE 6000XE, DDAE 9000XE, DDAE 9000DXE-3, DDAE 9000SSE, DDAE 10000SE, DDAE 10000DSE-3, блоки автоматичного керування генератором ATS 15-DDAE DSE, ATS 15-DDAE DXE та бензиновий культиватор DAT 5560R.

Детальніше →