Зміна цін та умов співробітництва

Прийшла пора сезонного товару, а разом із нею — і нові ціни, і нові умови співпраці з Вами, дорогі наші партнери!

Ми вдячні Вам за збереження чесних партнерських відносин та дотримання спільних правил гри. Якщо Ви поважаєте принципи чесної конкуренції і Ваші ціни відповідають рекомендованим роздрібним, Ваша знижка збільшується мінімум на 10 %.

З нами працювати вигідно!

Нові ціни та умови співпраці дійсні з 07.09.2015.

З усіх додаткових питань Ви, як і раніше, можете зв'язатися з нами за телефоном: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, а також електронною поштою: sales@dw-pp.com.ua.

 

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →