Генератори Daewoo стали хітами продажів у найбільшому інтернет-магазині України

Якщо генератор, то Daewoo

У багатьох українців торгова марка Daewoo все ще асоціюється виключно з улюбленими автомобілями, хоча у всьому світі величезною популярністю користується також садова, силова, будівельна та інша техніка бренду. Молода компанія Daewoo Power Products Ukraine покликана заповнити цю прикру прогалину в нашій країні і познайомити українців з якісним і доступним корейським обладнанням.

Приємно, що все більше техніки Daewoo виходить в люди і українські споживачі довіряють бренду, віддаючи йому перевагу серед безлічі інших компаній-виробників. Про це, зокрема, свідчить той факт, що три моделі наших генераторів (Daewoo GDA 3500, GDA 3300 і GDA 3300E) стали лідерами продажів у найбільшому українському інтернет-магазині Rozetka, який давно є нашим надійним партнером. Прагнемо, щоб інші товари Daewoo теж якомога швидше стали народною торговою маркою в Україні!

Якщо Ви хочете придбати відмінний генератор Daewoo або одержати детальну інформацію про нашу продукцію, телефонуйте на нашу гарячу лінію: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або пишіть на адресу: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →