Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line

Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line вирізняються хорошою потужністю, великою шириною і висотою косіння, значним об’ємом травозбірника та порівняно невеликою вагою. В нашому асортименті лінійка газонокосарок Expert представлена трьома моделями — DLM 4600SP, DLM 5100SR, DLM 5100SV.

Узагальнюючи численні відгуки покупців, можна відзначити, що головними перевагами цих моделей вони вважають хорошу продуктивність і неперевершений дизайн агрегатів для косіння трави. У кожної окремої моделі є свої особливості та переваги. Так, користувачі відмічають легкий і швидкий запуск DLM 4600SP, її міцний корпус, можливість роботи на вологому газоні, а також наявність бічного викиду. Модель DLM 5100SR вирізняє особлива маневреність, легкість у керуванні та компактність у зберіганні. Регулювання висоти зрізання та наявність насадки для мульчування також відзначаються власниками цієї моделі. Автори численних відгуків говорять про високу якість збирання газонокосарки DLM 5100SV і легкість її обслуговування, про хорошу місткість травозбірника та вдале застосування тут бічного викиду.

Вивчити повний асортимент газонокосарок Daewoo ви можете тут.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →