Фірмова олива Daewoo — новинка осені!

Чудова новина для покупців техніки Daewoo! Наша компанія з радістю повідомляє про надходження у продаж фірмових олив для 2-тактних і 4-тактних двигунів. Моторні оливи Daewoo Eco Logic максимально сумісні з технікою нашої торговельної марки. Вони виготовляються на основі напівсинтетичних базових олив, які ідеально підходять для використання у двигунах із повітряним охолодженням. А їхніми головними особливостями є малозольність та екологічність. Це спеціальна розробка компанії для використання з бензиновими генераторами, культиваторами, газонокосарками, снігоприбирачами, мотокосами, різною моторизованою та іншою технікою. Як завжди, продукція Daewoo поєднує у собі високу якість і доступну ціну. Не проґавте новинку!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →