Фірмова олива Daewoo — новинка осені!

Чудова новина для покупців техніки Daewoo! Наша компанія з радістю повідомляє про надходження у продаж фірмових олив для 2-тактних і 4-тактних двигунів. Моторні оливи Daewoo Eco Logic максимально сумісні з технікою нашої торговельної марки. Вони виготовляються на основі напівсинтетичних базових олив, які ідеально підходять для використання у двигунах із повітряним охолодженням. А їхніми головними особливостями є малозольність та екологічність. Це спеціальна розробка компанії для використання з бензиновими генераторами, культиваторами, газонокосарками, снігоприбирачами, мотокосами, різною моторизованою та іншою технікою. Як завжди, продукція Daewoo поєднує у собі високу якість і доступну ціну. Не проґавте новинку!

Повернутися назад
Інші новини

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →

Літні радощі не закінчуються! В Daewoo Power нове надходження техніки. В Україну вже приїхали дизельні електрогенератори DDAE 6000XE, DDAE 9000XE, DDAE 9000DXE-3, DDAE 9000SSE, DDAE 10000SE, DDAE 10000DSE-3, блоки автоматичного керування генератором ATS 15-DDAE DSE, ATS 15-DDAE DXE та бензиновий культиватор DAT 5560R.

Детальніше →