Лінійка електроінструменту Daewoo поповнилася новими товарами

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Надійні та багатофункціональні дрилі з ударним механізмом DAD 650 і DAD 950 застосовуються для роботи з деревиною, пластиком, керамікою та металом і є незамінними у побуті та будівництві. Практичні моделі перфораторів DAH 920 і DAH 1050 дозволяють працювати з каменем, цеглою, бетоном і підходять навіть для професійного використання. Із великого асортимента КШМ — DAG 650-125, DAG 850-125, DAG 1250-125, DAG 2600-230 — можна легко обрати підходящу машину, виходячи з потреб. Також у наявності ергономічні термофени DAF 2000 і DAF 2200, які мають великий спектр функціональних можливостей, що робить їх незамінними у будівництві.

Електротехнічний інструмент Daewoo відповідає традиціям якості та доступності південнокорейської компанії. Як завжди, ми виготовляємо краще для нашого споживача!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →