Вже можна обирати бензопили на нашому сайті

бензопили, ланцюгова бензопила, переносна бензопила, бензопили Daewoo, інструменти для лісоруба

Переносна бензопила — незамінний інструмент для будь-якого лісоруба. Вона розпиляє яке б там не було дерево у 20 разів швидше, ніж звичайна ручна пила. Її ланцюг розганяється до швидкості 75 км/год. приблизно за 1 сек. Зубчики пилки проходять одне і те ж місце близько 500 разів на секунду. Тому потужною бензопилою можна звалити навіть товсте дерево всього за пару хвилин.

Бензопили Daewoo створені для того, щоб розчищати непрохідні нетрі, приводити до ладу занедбані сади та видобувати сировину для багать і камінів.

У турботі про своїх клієнтів інженерами компанії Daewoo були передбачені додаткові захисні функції і пристосування, які роблять набагато безпечнішою роботу з таким непростим пристроєм.

Хочете знати більше про бензопили Daewoo? На нашому сайті вже є описи до них. Знайомтеся і обирайте собі незамінну підмогу для роботи. Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у цьому.

Зв'язатися з нами можна за телефоном: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або електронною поштою: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →